Profile image

Šperky a piercingy

Ukázky krásných šperků, piercingů a kde je koupit...

Piercing do pupíkuPiercing do pupíku patří mezi ty nejoblíbenější piercy vůbec. Existuje mnoho druhů, typů a nepřeberné množství závěsů. Existují dokonce i těhotenské piercingy do pupíku. Který si vyberete je ale ovšem už jen na Vás.

Nový e-shop je přesunut na www.ŠperkyLeClay.cz

Nabídka více než 800 druhů piercingů do pupíku

Piercing do pupíku

Spolu s tetováním tvoří piercing do pupíku hit ve zkrášlování těla. Jak se piercing do pupíku aplikuje? Zajděte si do piercingového nebo kosmetického salonu. První, co Vás čeká bude vydezinfikování místa vpichu. Ihned po píchnutí se vsune také šperk, který musí být sterilní. Doba hojení trvá okolo 6 měsíců, dbejte však na čistotu a poté může být i rychlejší. Nedoporučujeme jít na aplikaci piercingu do pupíku v létě, kdy se lidské tělo potí, neměli byste se vystavovat přímému slunečnému záření ani navštěvovat veřejná koupaliště. A který piercing je nejoblíbenější? Podle Vašich objednávek usuzujeme, že piercing do pupíku s kamínkem.

Piercing do pupíku Luxury

Piercing se Swarovski kameny

Šperky a náušnice na piercing se vybírají těžce, protože nabídka je u nás velmi široká. Vybírat například jen jediný piercing do pupíku z mnoha zabere hodně času, protože jistě chcete, aby vás perfektně vystihoval. Z bohatého sortimentu se dere do popředí piercing s krystaly Swarovski z chirurgické oceli, titanu, bílého zlata, stříbra a akrylátu v mnoha barvách a tvarech. U něžného pohlaví vítězí piercing do pupíku Swarovski. Šperky do pupíku seženete například jako klasické kuličky, kostičky, srdíčka, květiny, delfíny, motýlky.

Piercing do pupíku se Swarovski kameny

Všechny piercingy do pupíku najdete nově v:

E-shopu šperky LeClay